Tuggummiautomat

720558

TUGGUMMIAUTOMAT, 1900-talets andra hälft, märkt "Rubbini & C. S.n.C BO", sannolikt Italien, lila glittrig, på hjul, höjd ca 174, diameter på klotet ca 80 cm

Smuts, repor, delar som saknas kan förekomma, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Diverse, Lekutrustning, leksaker

Rum 15

Tuggummiautomat

Budhistorik (2 bud)

5503685
5497057

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.