Byrå

720557

BYRÅ, 1900-talets mitt, Louis XVI stil, 2 lådor, beslag i mässing, fanerade med olika träslag, höjd ca 71, 56x40 cm, nyckel finns

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Byrå

Budhistorik (25 bud)
5504689
1 900
5504670
1 800
5504602
1 700
5502398
1 600
5502295

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.