Soffbord m. 1-par pallar

720553

SOFFBORD, (3 dlr) samt 2 pallar, 1900-tal, sannolikt Sydamerika, läderklädda, pallarnas höjd ca 32, diameter 37, bordets höjd ca 42, 129x50 cm

Smärre slitage / repor

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Soffbord m. 1-par pallar

Budhistorik

2020-01-07 kl 12:30
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.