Fällbord 1900-talets första hälft

720552

FÄLLBORD, 1900-talets första hälft, björk, svarvad fot, höjd ca 75, diameter ca 82 cm

Smärre repor

Möbler, Soffbord, sidobord

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (2 bud)

5584748
5580615

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.