Johan Bladh olja på duk

720550

JOHAN BLADH (1893-1976): Fiolspelare, signerad Johan Bladh 1941, olja på duk, mått ca 46x57 cm

Fack 11

Johan Bladh olja på duk

Budhistorik (9 bud)
5506325
2 400
5505902
5506322
5505902
1 900
5506320
1 800

Slutpris SEK:
2 400
247 EUR, 281 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.