Sekretär för barn

720547

BARNSEKRETÄR, 18/1900-tal, ek, fällbar klaff, beslag i mässing, höjd ca 72, 60x34 cm, nyckel finns

Slitage, fläckar

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Sekretär för barn

Budhistorik (26 bud)
5511562
5511559
1 900
5511556
1 800
5511507
1 700
5511487
1 600

Slutpris SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.