Banketter

720546

BANKETTER, 1 par, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérade i mahogny, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, saknar kläddsel

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Banketter

Budhistorik (21 bud)
5511864
5511806
1 900
5511863
1 800
5511806
1 700
5511411
1 600

Slutpris SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.