Aarne Nopsanen

720545

AARNE NOPSANEN(1907-1990), fjällmotiv, akvarell signerad samt daterad -36, mått ca 27x24 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 20

Aarne Nopsanen

Budhistorik (1 bud)

5498646
2020-01-02 22:49:18

2020-01-07 kl 20:12
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.