Ulf Greder litografi

720544

ULF GREDER (född 1949): "Antikhandlaren", signerad Greder, 167/360, färglitografi, bildmått ca 50x60 cm

Ej examinerad ur ramen

Rum 6

Ulf Greder litografi

Budhistorik (3 bud)

5505683
5500573
550
5498372

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.