Sybord

720543

SYBORD, 1900-tal, gustaviansk stil, mahogny, fothylsor i mässing, höjd 71, 45x36 cm

Skador, ranglig, nyckel saknas

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Sybord

Budhistorik (4 bud)

5510496
450
5510354
5507048
5502069

Slutpris SEK:
450
46 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.