Kamin Svendborg L Lange & Co Danmark

720541

KAMIN, gjutjärn, L. Lange & Co, Svendborg, Fyn, Danmark, tidigt 1900-tal, höjd ca 109, diamater ca 33 cm, medföljer 1 extra rör

FUngerar enligt uppgift, bruksslitage

Diverse, Metall

Rum 15

Budhistorik (12 bud)
5505709
5 200
5500637
5 000
5505706
5 000
5500637
4 800
5505705
4 600

Slutpris SEK:
5 200
535 EUR, 609 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.