Julkrubba med figuriner Hummel

720538

HUMMEL / GOEBEL, julkrubba med figuiner, 12 dlr, 1990-tal, flintgods, polykromt bemålade, höjd ca 3-14 cm, husets höjd 25 cm, figuriner i originalförpackning

Smärre slitage

Keramik/Porslin

Budhistorik (20 bud)
5505142
2 800
5504918
2 600
5501335
2 400
5501231
5501214

Slutpris SEK:
2 800
288 EUR, 328 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.