Carl August Fahlgren oljemålning

720537

CARL AUGUST FAHLGREN (1819-1905): Landskap med stuga och kvinna, signerad och daterad C.A. Fahlgren 1900, olja på duk, 37,5x59 cm

Krackelyr

Konst, Äldre måleri

Fack 29

Budhistorik (1 bud)

5497774
2020-01-02 14:54:03

2020-01-07 kl 12:45
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.