Carl August Fahlgren oljemålning

720536

CARL AUGUST FAHLGREN (1819-1905): Insjölandskap, signerad och daterad C A Fahlgren -72, olja på duk, ca 37x57 cm

Krackelyr

Konst, Äldre måleri

Fack 17

Budhistorik (3 bud)

5506013
5506012
5501423

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.