Barvagn

720532

MONTERBORD / SOFFBORD, 1900-talets mitt, intartsia dekor, fällbara sidor, sarger delvis i glas, på hjul, höjd ca 60, 65x42 cm

Slitage, skador

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Barvagn

Budhistorik (4 bud)

5509682
450
5509429
5509425
5503099

Slutpris SEK:
450
46 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.