Karmstolar

720530

KARMSTOLAR 1 par, 1900-tal, England, ek, genombruten ryggbricka, sitthöjd ca 47 cm

Slitage, fläckar

Möbler, Fåtöljer

Rum 4

Karmstolar

Budhistorik (4 bud)

5511188
450
5510581
5510221
5503260

Slutpris SEK:
450
46 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.