Oidentifierad konstnär oljemålning

720529

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal)
Skymning, Saltängen Norrköping, olja på pannå, 39x50 cm

Tavelvagn 3

Budhistorik (2 bud)

5506249
5498615

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.