Karmstolar 6 st

720528

KARMSTOLAR, 6 st, klädda i tyg med stomme i ek, stämpelmärkta Edsbyverken Juni 1981, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage, repor märken, fläckar på tyget

Möbler, Stolar

Hylla 9

Karmstolar 6 st

Budhistorik

2020-01-07 kl 11:30
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.