Soffbord Malmsten

720526

CARL MALMSTEN, "Ovalen", soffbord, körsbär, stämpelmärkt, höjd ca 61, 145x89 cm

Bruksslitage, repor, märken

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 11

Soffbord Malmsten

Budhistorik (3 bud)

5505906
5501804
5497054

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.