Samling brevpressar 35 dlr

720525

BREVPRESSAR, 35 dlr, 1900-talets andra hälft, glas, invändig dekor i olika färger, varav en signerad Kosta Wärff unika, en sinerad och daterad Snapphane glasbruk -89, en signerad Orrefors A 4346-120, delvis etikettmärkta, höjd ca 5-11 cm

Bruksslitage, repor, nagg kan förekomma

Glas, Konstglas

Samling brevpressar 35 dlr

Budhistorik (29 bud)
5503953
3 400
5503796
3 200
5503948
3 200
5503796
5503946
2 800

Slutpris SEK:
3 400
350 EUR, 398 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.