Karmstolar Karl Johan

720523

KARMSTOLAR, 2+1, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérade med mahogny, sitthöjd 45 cm

Slitage, lagnignar, skador, en skadad stoppning

Möbler, Fåtöljer

Rum 13

Karmstolar Karl Johan

Budhistorik (32 bud)
5511590
3 600
5511578
3 400
5511576
3 200
5511574
5511569
2 800

Slutpris SEK:
3 600
370 EUR, 422 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.