Tresitsig lädersoffa

720510

SOFFA, 1900-talets senare hälft, tresitsmodell, klädd i mörkbrunt läder, lösa rygg/sittplymåer, soffans längd ca 215, sitthöjd ca 39, djup ca 88 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffor

Rum 11

Tresitsig lädersoffa

Budhistorik

2020-01-06 kl 19:51
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.