Soffbord glasskiva

720502

SOFFBORD, 1980-tal, underrede i mässing, skiva i rökfärgad glas, höjd ca 53, 107x100 cm

Smärre slitage, smärre repor

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 11

Soffbord glasskiva

Budhistorik (3 bud)

5503566
5503565
550
5501244

Slutpris SEK:
82 EUR, 94 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.