Stolar 4 st krom

720501

STOLAR, 4 st, ca 80-tal, kromad stomme, rygghöjd ca 107, bredd ca 53 cm

Smärre slitage

Möbler, Stolar

Rum 13

Stolar 4 st krom

Budhistorik (4 bud)

5503819
5503818
600
5503817
550
5495905
500

Slutpris SEK:
82 EUR, 94 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.