M Borg akvareller

720492

M BORG (Sverige, 1900-tal): (10 st): Stockholmsmotiv, akvareller, signerade M Borg, respektive ca 15x23 cm, ramade

Konst, Äldre måleri

Fack 2

M Borg akvareller

Budhistorik (19 bud)
5505232
1 600
5504868
5504868
5504862
5504805

Slutpris SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.