Arthur Heyer oljemåning

720488

ARTHUR HEYER (1972-1931), Motiv med katt och snigel, signerad Heyer A., olja på pannå, ca 31x46 cm

Några färgbortfall, krackelyr

Konst, Äldre måleri, Tema

Fack 19

Arthur Heyer oljemåning

Budhistorik (5 bud)
5504475
5504323
450
5502990
5497825
5497028

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.