Skåp barockstil

720485

SKÅP, 17/1800-tal, barockstil, dekorlister, beslag i smide, underdel med svarvade kolonetter, delvis bemålat, höjd ca 177, vardera sidostycke ca 52 cm, nyckel medföljer

Senare underdel, slitage, spår av orangrepp, renoverad, kompletterad

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer

Möbler, Skåp, byråer

Rum 20

Skåp barockstil

Budhistorik (3 bud)

5504453
5502902
5496763

Slutpris SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.