Robert Högfeldt oljemålning

720483

ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Landskap, signerad Högfeldt, olja på dukpannå, ca 37x45 cm

Fack 5

Robert Högfeldt oljemålning

Budhistorik (4 bud)

5504567
5503713
600
5503712
5496172

Slutpris SEK:
82 EUR, 94 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.