Skåp juged

720482

SKÅP, 1900-talets början, Flugeby möbelfabrik, jugend, ek, vitrinöverdel med glasade dörrar, skuren dekor, invändigt med flyttbara hyllplan, höjd ca 196, 73x31 cm

Bruks och åldersslitage nyckel saknas, hyllplan saknas. Underskåpet låst

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Skåp juged

Budhistorik (13 bud)
5504347
5503756
1 400
5503756
5504278
950
5503756
900

Slutpris SEK:
154 EUR, 176 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.