Soffa Karl Johan-stil

720481

SOFFA, tidigt 1900-tal, Karl Johan-stil, fanerad i mahogny, floral intarsiadekor, fast stoppad sits, rygg samt sits klädda i randig textil, längd ca 155, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage, fläckar

Möbler, Soffor

Rum 1

Soffa Karl Johan-stil

Budhistorik (12 bud)
5504139
5504126
1 400
5503132
1 300
5501600
5503131

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.