Matbord

720479

MATBORD, bordsskiva betsat lövträ med fasade kanter, ben av naturell bok,mått ca 90x180, höjd 75 cm

Obetydligt slitage mindre repor

Möbler, Matbord

Rum 15

Matbord

Budhistorik (12 bud)
5504704
5501765
5501756
750
5501755
700
5501754
650

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.