Raymond Weil Collection Tradition armbandsur

720472

RAYMOND WEIL, Collection Tradition, armbandsur, 2000-tal, automatiskt urverk, stål, safirglas, delvis glasad baksida, präglad läderrem och sölja original, ref nr. 2836, kaliber ETA 2895, diam ca 37x37 mm, certifikat (ej ifyllt) samt manual medföljer

Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

Klockor/Ur

Budhistorik (6 bud)
5511007
2 800
5509133
1 700
5508310
650
5506573
600
5506277
550

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.