Taklampa

720467

TAKLAMPA, kromad metall, fyra tonade glaskupor, höjd ca 80 cm, 1900-tal.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Belysning, Taklampor

Geijersgatan 14, Göteborg

Taklampa

Budhistorik (17 bud)
5531317
4 600
5531343
4 400
5531317
4 200
5531289
5531198
3 800

Slutpris SEK:
4 600
473 EUR, 539 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.