2 stolar Norrgavel design Erik Richter

720463

ERIK RICHTER, 2 st, stolar, Norrgavel, ek, dyna i brunt läder, sitthöjd 44 cm

Bruksslitage, läder med fläckar, repor, märken, mindre avslag vid ryggspjäl

Möbler, Stolar

Hylla 10

Budhistorik (13 bud)
5504576
2 800
5503814
2 600
5502861
2 400
5503813
2 400
5502861

Slutpris SEK:
2 800
288 EUR, 328 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.