Peder Josefsson

720462

PEDER JOSEFSSON (född 1943) "Framför 30-talsabild" akryl på duk, signerad samt daterad Peder Josefsson -72, mått ca 70x96 cm

Mindre tryckmärke på duk

Fack 24

Peder Josefsson

Budhistorik (8 bud)
5503035
4 400
5498561
5498560
3 800
5498558
5498557
2 600

Slutpris SEK:
4 400
452 EUR, 515 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.