Två par ljusstakar

720458

LJUSSTAKAR, 2 par, omkring sekelskiftet 1900 respektive 1900-tal, mässing resptkive gulmetall, höjd 22,5- 27 cm.

Bruksslitage.

Belysning, Bordslampor

Två par ljusstakar

Budhistorik (7 bud)
5527241
550
5518285
500
5526922
500
5518285
450
5515800

Slutpris SEK:
550
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.