Birgitta Hilling

720456

BIRGITTA HILLING, smycken, 5 st, silver, Göteborg, 1990/2000-tal, 3 ringar, ringstorlek ca 17,5 respektive 18,5, brosch/hängsmycke, höjd 5 cm, halslänk, längd ca 29 cm, total vikt 70 g

Mindre bruksslitage.

Guld/Smycken, Övriga smycken

Geijersgatan 14, Göteborg

Birgitta Hilling

Budhistorik (2 bud)

5535497
5532137

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 200 kr.