LJUSSTAKAR,ett par, S k Taserudsstakar, 1900-tal.

720454

LJUSSTAKAR,ett par, S k Taserudsstakar, 1900-tal, snidat trä med ljuspipor i metall, höjd 26 cm.

bruksslitage,

Diverse

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (11 bud)
5528687
700
5529290
650
5528687
600
5529287
600
5528687
550

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.