Erik Höglund

720453

ERIK HÖGLUND, glasföremål,12 delar, skålfat, diameter 21,5 cm, 6 sejdlar, höjd ca 11 cm, 3 snapsglas, höjd 8,5 cm, vas, höjd 16 cm, samt skål på fot, diameter 17 cm, höjd 13 cm.

Mindre bruksslitage, ett snapsglas med smärre nagg,

Glas, Vaser, skålar, fat

Geijersgatan 14, Göteborg

Erik Höglund

Budhistorik (2 bud)

5528209
5525258

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.