Birger Ljungqvist

720445

BIRGER LJUNGQVIST (1894-1965): Kvinnoporträtt, signerad och daterad Birger Ljungqvist 1929, olja på duk ca 66x54 cm

Dukskador, färgbortfall

Drottninggatan 36, Malmö

Birger Ljungqvist

Budhistorik (5 bud)
5504744
500
5504737
450
5504737
5504526
5496223

Slutpris SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.