Carolina Alotus

720444

CAROLINA ALOTUS (född 1970): Orange lilja, signerad och daterad Caroline 2001 á tergo, akryl på duk, 142x122 cm

Rum 7

Carolina Alotus

Budhistorik (25 bud)
5504458
6 200
5504457
6 000
5504454
5 800
5504449
5 600
5504448
5 400

Slutpris SEK:
6 200
637 EUR, 726 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.