Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

720443

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Hölass, signerad och daterad Kliuchnikov -13, olja på duk, ca 62x47 cm

Fack 1

Budhistorik (7 bud)
5500776
2 400
5499957
5498607
5498606
5498602

Slutpris SEK:
2 400
247 EUR, 281 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.