Soffgrupp Vilka Oy Finland furu

720441

SOFFGRUPP, 4 dlr, Vilka Oy, Finland, 1900-talets andra hälft, furu, bestående av 1 soffa,, 1 soffa samt 2 soffbord, löstagbara plymåer i grönt skinn, mått på soffbord ca 74x74, höjd 46, respektive 74x120, bredd på soffa ca 220, bredd på fåtölj ca 88, sitthöjd 44 cm

Bruksslitage, mindre repor och stötmärken förekommer

Möbler, Soffgrupper, Design

Rum 10

Budhistorik (4 bud)

5504050
850
5503432
5503431
600
5501290

Slutpris SEK:
850
87 EUR, 100 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.