Vjeteslav kliuchnikov oljemålning

720440

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Stilleben med syrener, signerad V Kliuchnikov, a tergo daterad 2010, olja på duk, ca 60x80 cm

Rum 9

Budhistorik (13 bud)
5504174
6 200
5504181
6 000
5504174
5 800
5504177
5 600
5504174
5 400

Slutpris SEK:
6 200
637 EUR, 726 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.