Byrå

720439

BYRÅ, 1800-talets andra hälft, 4 lådor, fanérad i mahogny, framben i form av lejontassar, höjd ca 97, 94x44 cm, nyckel finns

Lösa delar medföljer, slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 13

Byrå

Budhistorik (12 bud)
5511348
900
5509857
850
5508034
5504144
750
5507412
700

Slutpris SEK:
900
93 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.