Vitrinskåp i chippendale-stil

720437

VITRINSKÅP, chippendale-stil, England, 1900-talets andra hälft, skuren dekor bl.a i form av meanderbård, pardörrar med spröjs, fotavslutningar i form av claw and ball. höjd ca 126, 35x62 cm

Bruksslitage, saknar hyllplan

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Vitrinskåp i chippendale-stil

Budhistorik (3 bud)

5504673
5504489
5496111

Slutpris SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.