Johan Bladh oljemålning

720432

JOHAN BLADH (1893-1976): Stockholm, vy över bl.a. stadshuset, signerad och daterad Johan Bladh 1953, olja på duk, ca 65x100 cm

Rum 4

Johan Bladh oljemålning

Budhistorik (10 bud)
5504062
2 800
5504061
2 600
5504060
2 400
5504059
5504058

Slutpris SEK:
2 800
288 EUR, 328 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.