Spegel valnöt

720431

SPEGEL, valnöt, omkring 1960-tal, mått ca 175x60 cm

Bruksslitage, smärre nagg

Speglar

Hylla 1

Spegel valnöt

Budhistorik (23 bud)
5504371
3 600
5504341
3 400
5504370
3 200
5504341
5503982
2 800

Slutpris SEK:
3 600
370 EUR, 422 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.