Byrå rokoko

720428

BYRÅ, 1700-tal, rokoko, 3 lådor, förgyllda beslag, fanérad med bl a valnöt, höjd ca 86, 114x56 cm, nyckel finns

Fanerbortfall, ett lås går ej att låsa, senare träskiva

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 16

Byrå rokoko

Budhistorik (10 bud)
5505325
12 000
5505321
10 500
5504915
5504056
1 900
5503286
1 800

Slutpris SEK:
12 000
1 150 EUR, 1 350 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.