Victor Lagerström, Hötorget

720427

VICTOR LAGERSTRÖM (1864-1948): "Portofino", daterad 1931, signerad Victor Lagerström, olja på duk, ca 68x67 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Victor Lagerström, Hötorget

Budhistorik (3 bud)

5504119
5503188
5499394

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.